GOOGLE ADS

Hedef Kitlenize Yakın Olun

Arama motoru denildiğinde ilk akla gelen yer Google'dır. Bu yüzden Google'da reklam vermek işletmenizi duyurmak istediğiniz hedef kitleye en yakın yerde billboard kiralamakla eş değerdir. Ancak çok daha büyük avantajları vardır.

Bunlardan en önemlisi sadece hedef anahtar kelimelerinde gösteriliyor olmanızdır, yani sadece verdiğiniz hizmeti ya da sattığınız ürünü arayan kullanıcıların karşısına çıkarsınız.

Diğer önemli kazanımlardan biri de verdiğiniz reklamın istatiksel olarak bir karşılığını görmenizdir. Böylece reklam kampanyanızı yenilediğinizde elinizde çok önemli veriler olur.

Geleneksel reklam yöntemlerinde doğru hedef kitleyi bulmanız, geri dönüşüm oranlarını test etmeniz neredeyse imkansızdır.

Web sitenizin yapısından, hızına, içeriğin özgünlüğünden ve güvenirliliğinden, bütçeye pek çok kriteri olan Google Reklamlarınızı yönetirken stratejinizi belirliyor, reklam içeriğinizi oluşturuyor, reklamınız yayındayken düzenli olarak takip ederek ölçümler yapıyoruz. Reklamlarınız tamamlandığında ise istatiksel raporlar ile ölçümler yaparak yeni reklam çalışmalarınızın stratejisini yapılandırıyoruz.